Program CGMA na Uczelni

Rekrutacja do Programu CGMA na Uczelni 2023/2024

CIMA
05.10.2023

Z początkiem października wystartowała rekrutacja do Programu CGMA® na Uczelni w nowym roku akademickim. Dzięki Programowi studenci mogą wykorzystać swoje studia w 100 procentach, rozwijając umiejętności z zakresu rachunkowości, finansów i biznesu oraz zdobywając prestiżowe kwalifikacje profesjonalne jeszcze w trakcie studiów. Zarejestruj się już dziś na stronie cimauczelnie.pl!

Program CGMA na Uczelni jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach akredytowanych przez AICPA & CIMA. Studenci, którzy ukończą w ramach programu wszystkie wymagane przedmioty, otrzymają zwolnienia z niektórych przeprowadzanych przez CIMA egzaminów, a po pomyślnym zdaniu odpowiedniego egzaminu CGMA będą mogli uzyskać Certificate in Business Accounting lub Diploma in Management Accounting, które są oficjalnymi szczeblami zdobywania Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA i uzyskania tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Jakub Bejnarowicz, Dyrektor Regionalny na Europę, AICPA & CIMA, powiedział:

“Kwalifikacja CGMA cieszy się rozpoznawalnością i zaufaniem największych pracodawców na świecie. Dzięki Programowi CGMA na Uczelni, studenci otrzymują możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i wejścia na przyspieszoną ścieżkę zdobywania tytułu CGMA. Zwiększy to ich szanse na zatrudnienie i zapewni przewagę konkurencyjną na rynku pracy”.

Jak dołączyć do Programu CGMA na Uczelni?

1)     Załóż i aktywuj swoje konto na stronie cimauczelnie.pl.

2)     Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz wymagane dokumenty.

3)     Poczekaj na pozytywną weryfikację wniosku przez Koordynatora na Uczelni i AICPA & CIMA.

4)     Zapoznaj się z dalszymi instrukcjami dotyczącymi rejestracji w AICPA & CIMA i uiszczenia opłaty rejestracyjnej.


Nie czekaj z decyzją – rekrutacja do Programu trwa przez cały październik!

Z tej samej kategorii
Śledź nas na