Program CGMA na Uczelni

Wspólny program AICPA & CIMA i AFiB Vistula daje studentom szansę na spełnienie ambitnych celów zawodowych

CIMA
16.02.2023

AICPA & CIMA, które wspólnie tworzą Association of International Certified Pro¬fessional Accountants, połączyły siły z Akademią Finansów i Biznesu Vistula, by zaoferować studentom uczelni udział w Programie AICPA & CIMA na Uczelni. Dzięki niemu studenci mogą wykorzystać swoje studia w 100 procentach, rozwijając umiejętności z zakresu rachunkowości, finansów i biznesu oraz zdobywając prestiżowe kwalifikacje profesjonalne jeszcze w trakcie studiów.

Program AICPA & CIMA na AFiB Vistula jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie (specjalizacja – Rachunkowość Zarządcza), prowadzonych zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Studenci, którzy ukończą w ramach programu wszystkie wymagane przedmioty, otrzymają zwolnienia z niektórych przeprowadzanych przez CIMA egzaminów CGMA, a po pomyślnym zdaniu egzaminu CGMA Case Study będą mogli uzyskać Certificate in Business Accounting lub Diploma in Management Accounting, które są oficjalnymi szczeblami zdobywania Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA i uzyskania tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Dr Tom Hashimoto, LL.M., FHEA, Koordynator AICPA & CIMA na Uczelni Vistula, powiedział:

 

“Akredytacja Akademii Finansów i Biznesu Vistula w ramach Programu AICPA & CIMA na Uczelni to dla nas ogromny sukces. Potwierdza to, że nasi studenci zdobywają umiejętności i kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej aktualne w obszarze finansów i zarządzania. Partnerstwo oznacza też wymierne korzyści dla studentów i umożliwia im studiowanie Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA w celu zdobycia tytułu Chartered Global Management Accountant. Są dzięki temu na najlepszej drodze, by stać się światowej klasy specjalistami w dziedzinie rachunkowości i finansów, którzy wyznaczają kurs globalnego biznesu i prowadzą swoje organizacje do trwałego sukcesu nawet w najbardziej niepewnych realiach.”

Jakub Bejnarowicz, Dyrektor Regionalny na Europę, AICPA & CIMA, powiedział:

 

Nasze kwalifikacje cieszą się rozpoznawalnością i zaufaniem największych pracodawców na świecie. Dzięki współpracy z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz stworzonemu wspólnie programowi, dajemy studentom uczelni szansę na stuprocentowe wykorzystanie studiów i wejście na przyspieszoną ścieżkę zdobywania tytułu CGMA. To dla nich fantastyczna okazja do rozwijania swoich umiejętności i kompetencji także poza uczelnią, co zwiększy ich szanse na zatrudnienie i zapewni im przewagę konkurencyjną na rynku pracy.”

Dodatkowe informacje nt. Programu AICPA & CIMA na Uczelni znajdują się na stronie cimauczelnie.pl.


Z tej samej kategorii
Śledź nas na