Money Talks: Navigating Sustainability Reporting - How to Create Value for Business and Stakeholders

CIMA
20.05.2024

23 maja 2023 r.| czwartek | godz. 18.30 – 20.30 | Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Od 1 stycznia 2024 roku w pełni zaczęła obowiązywać dyrektywa w sprawie sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju (CSRD), wspierająca w znacznym stopniu cele ESG – zestawu praktyk, mających na celu nastawienie strategii przedsiębiorstw na wypełnianie kryteriów zrównoważonego rozwoju. Kluczowa rolę w implementacji i sprawozdawczości ESG odgrywać będą specjaliści ds. finansów.


Podczas nadchodzącej edycji Money Talks, która odbędzie się 23 maja, na renomowanej Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, omówimy implikacje i możliwości wynikające z dyrektywy CSRD oraz jej znaczenie dla organizacji. 

Posłuchaj czołowych liderów biznesu i finansów, którzy zabiorą głos w następujących tematach:


  • Dyrektywa CSRD i jej wpływ na organizacje.
  • Ryzyka oraz możliwości związane z integracją raportowania ESG w strategię korporacyjną.
  • Kluczowa rola specjalistów ds. finansów w implementacji i sprawozdawczości ESG.


Naszym celem jest przygotowanie firm na wyzwania przyszłości poprzez zapewnienie specjalistom ds. finansów szkoleń, wsparcia i zasobów, których potrzebują, aby móc zastosować swoje umiejętności w obliczu zmian.

Dołącz do nas, aby zdobyć cenne wskazówki na temat ewoluującego krajobrazu sprawozdawczości w zakresie zrównoważonego rozwoju i przyspieszyć inicjatywy zrównoważonego rozwoju w twojej organizacji.


Zarejestruj się

Z tej samej kategorii
Śledź nas na