Program CIMA na Uczelni

Program CIMA

na Uczelni

Aktualności

Popularne

22.10.2020
Nowa platforma e-learningowo-egzaminacyjna umożliwia uzyskanie Kwalifikacji Profesjonalnej CIMA. Jest ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na cyfrowe kształcenie w trybie zdalnym, wymuszonym przez pandemię koronawirusa.
19.10.2021
Już 26 października studenci 18 uczelni w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej będą mieli okazję spotkać się wirtualnie w ramach University Management Accounting Day (UMAD), wydarzenia organizowanego przez Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA we współpracy z prestiżowymi uczelniami ekonomicznymi w regionie.

Zarejestruj się do Programu CIMA na Twojej Uczelni

Zarejestruj się

Historie sukcesu

Przeczytaj historie naszych członków i studentów, by dowiedzieć się, jaką rolę kwalifikacja CIMA odegrała w ich karierze zawodowej.

Zdobycie certyfikatu CIMA było dla mnie kamieniem milowym, który mocno ugruntował i poszerzył moją wiedzę oraz potwierdził moją wizję roli w finansach. Był to niewątpliwie najważniejszy element w mojej edukacji zawodowej.
Bartosz Gayer ACMA, CGMA
Więcej
Certyfikaty, które są pewną formą kropki nad i, mają większe znaczenie podczas poszukiwania nowego wyzwania zawodowego, uwiarygadniając wartość prezentowanego doświadczenia kandydata.
Andrzej Gielata ADGBS
Więcej
Dzięki CIMA zdobyłem u swojego pracodawcy dodatkowe zaufanie i uznanie. Zauważyłem, że otrzymuję coraz bardziej ciekawe, ambitne i wymagające zadania. Co więcej, niedługo po rozpoczęciu CIMA zostałem awansowany na stanowisko koordynatora.
Piotr Kosok Adv Dip Ma
Więcej
CIMA podniosła wartość mojej marki jako pracownika, wyróżniając mnie na rynku pracy na tle innych kandydatów. Nawiązałam też wiele cennych kontaktów zawodowych.
Agnieszka Leżak ACMA, CGMA
Więcej
CIMA oferuje najnowocześniejsze podejście do nauczania, a sylabus zapewnia bardzo dobre zrozumienie wszystkich aspektów biznesu. To jeden z powodów, dzięki któremu studenci CIMA mogą odnaleźć się w różnych działach organizacji.
Natalia Faryna Dip Ma
Więcej
Akredytowani pracodawcy
Accenture
Akzo Nobel
Astra Zeneca
Bain
Bridgestone
Credit Suisse
Franklin Templeton
Fujitsu
Heineken
HP
HP Enterprise
IAG GBS
Infosys
Lundbeck
Motorola
Nokia
PMI
Shell
Unilever
Volvo
Śledź nas na