Popularne

Eliza Le-Burda, Senior Associate, Corporate Finance Controller w J.P. Morgan wspomina egzaminy CIMA i opowiada o tym, dlaczego zdecydowała się zdobyć tę kwalifikację.
09.03.2020
Dni Kariery to doskonała okazja do poszerzenia swoich horyzontów zawodowych oraz zbadania sytuacji na rynku pracy. Wydarzenie łączy oczekiwania osób młodych, które dopiero pojawiają się na rynku pracy z potrzebami rekrutacyjnymi największych pracodawców. Tegoroczne Dni Kariery stanowiły również okazję do poznania programu CIMA oraz niektórych akredytowanych przez naszą organizację pracodawców.
26.10.2020
21 października studenci z Polski oraz zagranicy mieli okazję spotkać się po raz trzeci w ramach University Management Accounting Day (UMAD), czyli wydarzenia organizowanego przez Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA we współpracy z prestiżowymi uczelniami ekonomicznymi.
30.11.2020
Coraz więcej studentów oprócz zdobywania wiedzy podczas zajęć akademickich decyduje się na działalność w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, odbywa staże i praktyki, bierze udział w projektach i konkursach biznesowych. Dzięki temu, zdobywają cenne doświadczenie, nowe umiejętności oraz rozszerzają swoją sieć kontaktów biznesowych, co zdecydowanie może mieć pozytywny wpływ na ich zawodową przyszłość.
Śledź nas na